ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ РАКУ БЕЗ ОПЕРАЦІЇ ТА ШРАМІВ!

В Україні понад 1 міліону людей хворіють на онкологічні захворювання. Щодня 450 людей дізнаються, що захворіли на рак. Кількість випадків захворювання на злоякісні новоутворення щороку зільшується приблизно на 140 тисяч осіб.

Найчастіше лише згадка діагнозу «рак» супроводжується панічним страхом за себе, здоров'я та життя близьких людей. Але не варто зневірятися, а треба братися за вирішення проблеми!

Існує безліч різних напрямків у лікуванні злоякісних пухлин. Одним з найперспективніших з них є інтервенційна онкологія. Поряд з хірургією, променевою терапиєю та хіміотерапією вона стає основним методом лікування раку. Завдяки використанню радіочастотної, мікрохвильової абляцій, кріо- та лазерної деструкцій нині вдається допомагати пацієнтам, які ще кілька років тому вважалися невиліковними.

Мікрохвильова абляція (МХА) – це новий сучасний метод лікування злоякісних пухлин та їх метастазів. Процедура заснована на використанні голки-антени, яка вводиться в пухлинний вузол і випромінює мікрохвилі, як у мікрохвильовій пічці. Під впливом цих хвиль молекули води починають обертатися навколо себе, утворюється тертя та тепло. Клітини пухлини нагріваються до температури 105 градусів та руйнуються.

Мікрохвильова абляція успішно застосовується в усьому світі при лікуванні пухлин легень, печінки, нирок та інших органів без виконання відкритої хірургічної операції!

Головною перевагою даної процедури є малоінвазивність - операція здійснюється через невеликий прокол шкіри. Це означає, що Вам не потрібно буде тиждень лежати у стаціонарі та бачити післяопераційні шрами на своєму тілі!

МХА Вам допоможе в наступних випадках:

· Злоякісна пухлина легень, печінки, нирок та ін. паренхіматозних органів розміром до 3 см

· Кількість метастазів до 3-5 (у деяких випадках можливе лікування та великої кількості пухлин)

· Пухлинний вузол розташований біля життєво важливих органів і не підлягає стандартному хірургічному лікуванню

· Хірургічна операція протипоказана через супутні хронічні захворювання

МВА виконується під контролем ультразвукового апарату чи комп'ютерної томографії. Тонка антена вводиться через шкіру безпосередньо в пухлину під регіонарним знеболенням або наркозом. Процедура триває від 30 до 60 хвилин, залежно від розміру та кількості пухлинних вузлів. Після процедури, коли антени буде видалено, медсестра накладає пов'язку. Вам необхідно буде залишитися в стаціонарі ще кілька днів, щоб медичний персонал контролював Ваш стан цілодобово. Після цього можна буде їхати додому.

В Центрі інтервенційної онкології ми виконуємо різні види абляцій: радіочастотна, мікрохвильова, лазерна абляції (використовується для вузлів щитовидної залози). 

Перевагами мікрохвильової абляції є:

· Швидкість. Мікрохвильова абляція виконується швидше

· Температура. Температура дії при мікрохвильовій абляції вище

· При мікрохвильовій абляції ефект витікання тепла виникає менше, тому він ефективний біля великих судин.

Мікрохвильова абляція може використовуватися в комбінації з променевою терапією та хіміотерапією. Тактику лікування визначатиме Ваш лікар. Найбільш успішне лікування пухлин виконується при комбінації мікрохвильової абляції з хіміоемболізацією артерій, що живлять пухлину.

В Центрі інтервенційної онкології ми успішно лікуємо пухлини різної локалізації без хірургічних втручань!

Додаткову інформацію про мікрохвильову абляцію Ви можете отримати в розділі "Питання та відповіді "

З результатами лікування наших пацієнтів можна ознайомитись у розділі Історії наших пацієнтів.

Якщо у Вас є питання щодо даного методу лікування, Ви можете отримати консультацію по телефону або по електроній пошті interv.oncology@gmail.com.

Телефонуйте нам - і ми Вам допоможемо !